גן אירועים במרכז בעידן קורונה

גן אירועים במרכז בעידן קורונה

וירוס הקורונה פגע קשות בתחומים רבים בחיינו השנה. החל מתחום החינוך, התעסוקה והתרבות ועד לתחום האירועים וחתונות. זוגות רבים שתכננו את החתונה שלהם בחודשי האביב והקיץ, נאלצו לוותר על האירוע המשמח ביותר בחייהם או לחפש פתרונות אלטרנטיביים ויצירתיים לאירוע.
הגבלות על כמות המשתתפים והצורך בריחוק חברתי, שינו את מפת האירועים של ישראל. מי שחשב להתחתן באולם חתונות סגור מחפש כיום דווקא גן אירועים במרכז או באזור השרון, עמדת אלכוג'ל וחיטוי היא עמדת חובה בכל קבלת פנים, מסכות ממותגות המחולקות לאורחים בתחילת האירוע, כבר לא נראות מוזר, גני אירועים רבים, בניהם גם גן הפקאן, עושים התאמות ושינויים רבים על מנת לעמוד בתקנות משרד הבריאות.

אז אם גם אתם לא בעניין של חתונה גן אירועים פנוי בתאריך בו תכננתם להתחתן לפני פרוץ מגפת הקורונה, מה האפשרויות העומדות בפניכם?

השולחן כבר מוכן בגן אירועים בשרון

חתונה משפחתית בגינה של ההורים – אם אתם במקור ממושב או ישוב קהילתי, או יש לכם איזה דוד עם שטח אדמה משלו, אנו ממליצים לכם "לחזור לשורשים" ולבדוק אפשרות לאירוע קטן וסולידי בגינה המשפחתית. שיכרו את שירותיה של חברת קייטרינג המספקת מגוון רחב של שירותים, כולל אספקת ריהוט וכלים, בקשו מאחד מנציגי החברה להיפגש אתכם במיקום האירוע, ותכננו איתו את כמות המשתתפים באירוע בהתאם לגודל המקום. בנוסף מומלץ להיעזר גם בשירותיה של מעצבת אירועים. על מנת להפוך גינה משפחתית למקום מתאים לחתונה צריך כישרון וניסיון. זהו אינו פרויקט פשוט של עיצוב חופה האולם, אז עשו קצת מחקר, ובחרו מעצבת המתמחה בעיצוב אירועי חוץ.

ילדי "העיר הגדולה", שאין להם גינה משפחתית בה יוכלו לערוך אירוע, ישמחו לשמוע על היוזמה החדשה של רשות הטבע והגנים בשיתוף עם ארגון צהר הנקראת "פסיפס טקסים", מציעה לזוגות צעירים, (גם לבני ובנות מצווה) טקס חוויתי ומיוחד באחד מאתרי מורשת והגנים הלאומיים. הזוג יכול לבחור לערוך חופה במבצר יחיעם, אפולוניה, עין חמד ואפילו במצדה (סה"כ 21 אתרי מורשת וגנים לאומיים מהם תוכלו לבחור) בהתאם לתו הסגול.
אך גם לתוכנית הזו יש הגבלות, ואסור לשכוח כי מדובר בגנים לאומיים. חל איסור להכניס לאתרי מורשת וגנים לאומיים חברת קייטרינג, אלא רק כיבוד קל בתיאום עם הנהלת האתר. את האירועים ניתן לערוך אחרי או לפני שעות הפעילות של האתר, כך שלא תצטרכו לחלוק את האירוע הפרטי שלכם עם כל עם ישראל שיוצא בהמוניו לטייל בגנים הלאומיים בחופשות. זכרו, תיאום האירוע נעשה בכל פעם מול הנהלת אתר זה או אחר, ואם אתם נתקלים בסירוב בנושא מסוים שחשוב לכם, נסו ליצור קשר עם אתר אחר ולבדוק את הנושא מולם.

כמו שאתם רואים, גם קורונה לא יכולה לעצור את הזוגות אוהבים בדרך לחופה, תמיד יש פתרון יצירתי זה או אחר, שיעזור לכם לקיים את האירוע שלכם.