למה חשוב לבחור גן אירועים כשר?

למה חשוב לבחור גן אירועים כשר?

גם אם אתם לא שומרים כשרות, ואורח החיים שלכם מוגדר כחילוני מובהק, בעת בחירת מקום לחגיגת חתונה, בר מצווה או כל אירוע אחר, חשוב לבחור גן אירועים במרכז בעל תעודת כשרות בתוקף. אם אתם שואלים למה, אז יש כמה תשובות אפשריות:
שלל קינוחים של גן הפקאן

1. לפני יום החשוב ביותר בחיי רובינו, דהינו יום החתונה, כולנו מבקרים ברבנות לקבלת אישורים הדרושים לעריכת טקס הנישואין. אחת השאלות שישאל אתכם הרב תהיה באיזה אולם או גן אירועים אתם מתחתנים, והאם יש לגן זה תעודת כשרות. לפעמים תאלצו אף להציג תעודת הכשר של הגן או האולם ברבנות. אם לא נתקלתם בשאלה זו בעת הראיון לקבלת תעודת רווקות, סביר להניח ששאלה זו עוד תעלה שתבחרו רב לחתונה. נכון, שלא כל הרבנים מתערבים בכל ענייני החתונה, אך עדיין נושא הכשרות או חוסר הכשרות, הוא בסיסי ביותר מבחינתם, ואם אין למקום החתונה תעודת הכשר, לא כל רב יסכים לחתן במקום שכזה.

2. גם אם אתם לא שומרים כשרות, זה לא אומר שדודה מאירה או דוד חיים לא שומרים כשרות. גם אם רב האורחים שלכם מגדירים את עצמם כחילוניים, עליכם להתחשב באמונתם של כלל האורחים שלכם ולנסות למצוא גן אירועים שיתאים להם מבחינת רמת הכשרות הרצויה. 


3. אל תאמינו למיתוס שמטבח כשר לא יכול איכותי או טעים. חומרי גלם כשרים, לא פחות טובים מחומרי גלם ללא כשרות. חומרי גלם כשרים גם הרבה יותר זמינים בישראל, ולכן הם גם הרבה יותר טריים. כל שף עם מעט כישרון וניסיון, יכול ליצור יצירות מופת קולינריות גם מחומרי גלם ישראלים וכשרים.

כאשר אתם מגיעים לראשונה לגן אירועים או אולם, בו אתם שוקלים לקיים את האירוע שלכם, אל תתביישו לברר לגבי תעודת הכשרות של המקום. אם רמת הכשרות היא לשביעות רצונכם, עברו לתיאום ערב טעימות, בו תוכלו להתרשם מהמטבח הכשר של האולם, ויצירתיות השף של המקום. לא תמיד כל המנות יקלעו לטעם שלכם, אך בדרך כלל כבר בשלב תיאום התאריך לטעימות, השף או בעל האולם ינסה לברר לגבי טעמכם האישי ולהתאים את מה שיוגש בערב הטעימות לדרישות שלכם. 

רוצים לדבר איתנו?